Αρχική Χωρίς κατηγορία Ψηφοδέλτιο Νίκης απο τον Οδ.Βουδούρη

Ψηφοδέλτιο Νίκης απο τον Οδ.Βουδούρη

Το ψηφοδέλτιο νίκης του συνδυασμού «Πελοπόννησος Πρώτα» κατατέθηκε σήμερα Κυριακή 27-4 στο Πρωτοδικείο Τρίπολης. Τα ονόματα των υποψηφίων αντιπεριφερειαρχών και περιφερειακών συμβούλων ανά περιφερειακή ενότητα έχουν ως εξής :

Οδυσσεύς – ΝίκοςΒουδούρηςτουΓεωργίου
Υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ
1. ΓαβρήλοςΓεώργιοςτου Νικολάου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Αργολίδας
2. ΓατσόπουλοςΠαναγιώτης (Τάκης) του Κωνσταντίνου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Αρκαδίας
3. ΚουρεμπέςΘεοφάνηςτου Σπυρίδωνα
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Κορινθίας
4. ΧρυσαδάκοςΣταύροςτου Πέτρου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Λακωνίας
5. ΠατσαρίνοςΝικόλαοςτου Γεωργίου
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Μεσσηνίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕκλογικήΠεριφέρειαΑργολίδας

1. ΑντωνόπουλοςΓεώργιοςτου Νικολάου (εκλογ. περιφέρειαΑργολίδας)
2. ΓαβρήλοςΘεόδωροςτου Παναγιώτη (εκλογ. περιφέρειαΑργολίδας)
3. ΓεωργιοπούλουΙουλία (Λιάνα ) του Δημητρίου(εκλογ. περιφέρειαΑργολίδας)
4. ΓούτοςΠαναγιώτηςτου Δημητρίου (εκλογ. περιφέρειαΑργολίδας)
5. Κεραμίδα – ΠανοβράκουΕλένητου Ανδρέα (εκλογ. περιφέρειαΑργολίδας)
6. ΚόνδηςΓεώργιοςτου Ηλία (εκλογ. περιφέρειαΑργολίδας)
7. ΜπίμπαΜαρκέλλατου Αριστείδη (εκλογ. περιφέρειαΑργολίδας)
8. ΝτάνηςΕυάγγελοςτου Αλεξάνδρου (εκλογ. περιφέρειαΑργολίδας)
9. ΞενάκηςΓεώργιος του Νικολάου (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
10. ΠαππάςΝικόλαοςτου Παντελή (εκλογ. περιφέρεια Αργολίδας)
11. ΣαρρήςΙωάννηςτου Γεωργίου (εκλογ. περιφέρειαΑργολίδας)
12. ΧατζοπούλουΑγγελίνα του Δημητρίου (εκλογ. Περιφέρεια Αργολίδας)

ΕκλογικήΠεριφέρειαΑρκαδίας
13. ΑλεξανδρήςΣαράντοςτου Νικολάου (εκλογ. περιφέρειαΑρκαδίας)
14. ΓκανάςΠαναγιώτηςτου Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Αρκαδίας)
15. Δεληγιάννη – ΠαπαζαχαρίαΟυρανίατου Δημητρίου (εκλογ. περιφέρειαΑρκαδίας)
16. ΖούνηςΠέτροςτου Αγγελή (εκλογική περιφέρειαΑρκαδίας)
17. ΘεοχάρηςΓεώργιοςτου Βασιλείου (εκλογική περιφέρειαΑρκαδίας)
18. ΛάτσηςΣωτήριοςτου Δημητρίου (εκλογ. περιφέρειαΑρκαδίας)
19. ΜάντηΑθανασίατου Αθανασίου (εκλογική περιφέρειαΑρκαδίας)
20. ΜπόζιουΚωνσταντίνατου Γεωργίου (εκλογική περιφέρειαΑρκαδίας)
21. ΜπουγιούκοςΝικόλαοςτου Γεωργίου (εκλογική περιφέρειαΑρκαδίας)
22. ΣαρρήΖαχαρούλατου Νικολάου (εκλογική περιφέρειαΑρκαδίας)
23. ΤσίρμπαςΒασίλειοςτου Ευαγγέλου (εκλογική περιφέρειαΑρκαδίας)
24. ΧουζούρηςΙωάννης (Άκης) του Ελευθερίου (εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας)

—————————————————————————————————
ΕκλογικήΠεριφέρειαΚορινθίας
25. ΑντωνίουΑλέξανδροςτου Χρήστου(εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
26. ΒασιλακόπουλοςΘεόδωρος του Βασιλείου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
27. ΒουρβουτσιώτουΒαρβάρα (Βάννα) του Θεοδώρου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
28. ΓιαννόπουλοςΣπυρίδωντου Ανδρέα (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
29. ΔημόπουλοςΑθανάσιοςτου Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
30. ΚαλλίρηςΑλέξιος του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
31. ΚαμπίτηςΓεώργιοςτου Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
32. ΚατσιμπούλαςΒασίλειοςτου Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
33. Κατσιμπρή – ΠρεντάκηΕιρήνητου Κωνσταντίνου (εκλογ. Περιφέρεια Κορινθίας)
34. ΚουρτζήςΝικόλαοςτου Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
35. Κοφινά – ΤασσιοπούλουΑσημίνα ( Νάνα ) σύζυγος Ηλία (εκλογ. Περιφέρεια Κορινθίας)
36. ΛιβάνηςΔημήτριοςτου Βασιλείου (εκλογ. περιφέρειαΚορινθίας)
37. ΜενούνοςΠερικλήςτου Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
38. ΠανταζήςΧρήστοςτου Φωτίου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
39. ΠιέρρουΜαρίνατου Πέτρου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
40. ΡίσκαΜαριάνθη (Μαίρη) του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
41. ΤσιάνοςΘεόδωρος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
42. ΤσιόγκαςΒλάσιοςτου Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
43. ΤσόγκαςΓεώργιοςτου Παύλου (εκλογ. περιφέρεια Κορινθίας)
44. Ψυχογιός Γεώργιος του Κωνσταντίνου (εκλογική περιφέρεια Κορινθίας)

ΕκλογικήΠεριφέρειαΛακωνίας
45. ΒλάχοςΚωνσταντίνος του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
46. ΚακοκέφαλοςΙωάννης του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
47. ΚοττέαςΚυριάκος του Σπυρίδωνα (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
48. ΛυκάκοςΓεώργιος του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
49. ΜανεσιώτηςΔιαμαντής του Αναστασίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
50. ΜανωλάκουΑικατερίνη του Παναγιώτη (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
51. Μαυροματίδη- ΡόντουΜαρία του Μιχαήλ (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
52. ΜπουλούμπασηΑγγελική (Άβα) του Ιωάννη (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
53. ΜάντηςΑντώνιοςτου Στυλιανού(εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
54. ΝταλιάνηςΠέτρος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρειαΛακωνίας)
55. ΤζουγανάτουΑνδριάνα του Αθανασίου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)
56. ΦραγκήςΠανάγοςτου Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Λακωνίας)

ΕκλογικήΠεριφέρειαΜεσσηνίας
57. ΑγγελόπουλοςΦώτιος του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
58. ΑσημακόπουλοςΙωάννης του Σταύρου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
59. ΒουδούρηΚωνσταντίνα τουΓρηγορίου(εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
60. ΓαλιώτοςΚωνσταντίνος του Βασιλείου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
61. ΓεωργακίλαςΕυστάθιος του Αλεξάνδρου (εκλογ. περιφέρειαΜεσσηνίας)
62. ΓκόνηςΙωάννηςτου Σωτηρίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
63. ΔαρειώτηςΑνδρέας του Βασιλείου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
64. ΖέπποςΔημήτριος του Παναγιώτη (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
65. Ζούπα – ΣινάνηΚωνσταντίνατουΝικολάου(εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
66. ΚαναβόςΑριστοτέλης του Φωτίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
67. ΚιουρήΧαρίκλεια του Δημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
68. Κοζομπόλη – ΑμανατίδηΠαναγιώτα του Γεωργίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
69. ΜανέταςΑνδρέας του Αλεξάνδρου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
70. ΜουλάςΠαναγιώτης του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
71. ΜπακολέαΣτυλιανή του Παναγιώτη ((εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
72. ΜπουτσικάκηΧαραλαμπία (Χαρά) του Αριστείδη (εκλογ. Περιφέρεια Μεσσηνίας)
73. ΡούβαληςΒασίλειος του Κωνσταντίνου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
74. Σωφρονά –ΚαρλαύτηΣτέλλα σύζυγος Δημητρίου(εκλογ. Περιφέρεια Μεσσηνίας)
75. ΦλώροςΒασίλειος του Ρήγα (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
76. ΧιουτέαςΓεώργιος του Χρήστου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)
77. ΧριστόπουλοςΙωάννηςτουΔημητρίου (εκλογ. περιφέρεια Μεσσηνίας)

Τρίπολη, 27 Απριλίου 2014,
ΓραφείοΤύπου ΪΠελοπόννησοςΠρώταΜ

Προηγούμενο άρθροΤο ψηφοδέλτιο του Γιάννη Μανώλη
Επόμενο άρθροΣυγχαρητήρια Σμυρνιώτη στον Παναρκαδικό για τη νίκη του