Αρχική Ν. Κορινθίας Τοποθετούνται οι εξέδρες στο Δημοτικό Γήπεδο του Δήμου Βέλου Βόχας στο Ζευγολατιό Ν. Κορινθίας Τοποθετούνται οι εξέδρες στο Δημοτικό Γήπεδο του Δήμου Βέλου Βόχας στο Ζευγολατιό 2 Αυγούστου 2023 Τοποθετούνται οι εξέδρες στο Δημοτικό Γήπεδο του Δήμου Βέλου Βόχας στο Ζευγολατιό. Μετά την αντικατάσταση του τάπητα στο δημοτικό γήπεδο του δήμου Βέλου Βόχας στο Ζευγολατιό σειρά παίρνει η τοποθέτηση των κερκίδων 510 θέσεων.