Τρεις μέρες μαίνεται ανεξέλεγκτη η φωτιά στην Ανατολική Κορίνθια και οι Κορίνθιοι στα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης εκφράζουν την οργή τους για την έκταση του θέματος στα Αθηναϊκά Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης.
Είναι γεγονός, πως η σιωπή των Αθηναϊκών Μέσων με την Κορίνθια να βρίσκεται «μια ανάσα» πριν την Αθήνα και να φλέγεται τρεις μέρες συνεχόμενα έχει γεμίσει σε όλους μας ερωτηματικά;;;;
Δειτε μερικούς από τους σχολιασμούς στο Facebook:
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2020/07/173C643F-7385-4F49-AC3B-F7701ED4961A.jpeg)
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2020/07/84ECC87D-9501-4382-9E2B-C3CC07A97EBD-727x1024.jpeg)
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2020/07/E6E522CB-C624-4676-9DB6-DEAE3B76E5B8.jpeg)