Σε δημόσια καταγγελία μέσω σελίδας του Facebook προέβη κάτοικος του Λουτρακιου, για το σύνηθες φαινόμενο που αντιμετωπίζουν στην περιοχή το τελευταίο διάστημα, και μάλιστα ακριβώς έξω από το Δημαρχειο, ο λόγος για την επίθεση αγέλης σκύλων σε τουλάχιστον όπως αναφέρει 5 ανθρώπων.
Εντύπωση προκαλεί το γεγονός, ότι η επιθέσεις γίνονται κατ’ επανάληψη το τελευταίο διάστημα από τη συγκεκριμένη αγέλη εις γνώσιν του Δήμου Λουτρακιου Περαχώρας και Αγίων Θεόδωρων.
Δείτε τα σχόλια αλλά και την καταγγελία:
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2020/07/8C69705F-71F3-4D78-AFD6-43B40291FE02.jpeg)
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2020/07/BB7550CC-1DDE-493D-95C1-8D5F55738084-576x1024.png)