Το γεγονός ότι φτάνουμε σε τέτοια πράγματα και μπαίνουν οι Δήμαρχοι σε τέτοιες διαδικασίες μόνο θλίψη μπορεί να φέρει για την ανευθυνότητά μας. Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου Βλάσης Τσιώτος προχώρησε στο αναγκαστικό ξήλωμα από το παραλιακό μέτωπο των καθισμάτων μπας και αν δεν έχουν που να κάτσουν όσοι βολτάρουν χωρίς λόγο, μείνουν σπίτι τους.
![Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, ωκεανός και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/90350599_1564648853691536_4975631273528655872_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=110474&_nc_ohc=CzspokdhkwsAX9X2rBx&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=d090b0db1bd56175387b49af7cd9f103&oe=5E9B3D0F)
Οι φωτογραφίες είναι από την συνεργάτιδά μας Μαίρη Νικολοπούλου