Σας ενημερώνουμε ότι και φέτος ,όπως τα τελευταία χρόνια, ο Εμπορικός Σύλλογος Κορίνθου, με αφορμή το τέλος της θερινής εκπτωτικής περιόδου , την Παρασκευή 30 Αυγούστου 2019, θα υλοποιήσει την καθιερωμένη Λευκή Νύχτα , με σκοπό να ζωντανέψει για μια ακόμη φορά η αγορά της Κορίνθου και να πλημμυρίσει από καταναλωτές.
Τα καταστήματα θα είναι ανοιχτά έως τα μεσάνυχτα, με μεγάλες εκπτώσεις και ειδικές προσφορές για όλους τους καταναλωτές!
Σας περιμένουμε όλους!
![](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/68873167_1059487640927021_7352896290339946496_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkS5J1f6910cRw4ICVgUYBmLDcYVZDjWMrbTUiGwInsxGC5QmQcKGbZSbDFiT1Iy5Y&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=7208c89b036dd6826f2bbf222a53e669&oe=5DD5E920)