Από τις Μυκήνες και το Μοναστηράκι ξεκίνησε την προεκλογική του περιοδεία ο Δήμαρχος Άργους-Μυκηνών Δημήτρης Καμπόσος, με την συνοδεία κλιμακίου του συνδυασμού του “Αλλαγή Πορείας”.
Ακούραστα η Δημοτική Αρχή Δημήτρη Καμπόσου έχει ως στόχο να συνεχίσει να υλοποιεί μικρά και μεγάλα έργα για τους δημότες Άργους-Μυκηνών.
Μάλιστα ο Δημήτρης Καμπόσος, κατά την σημερινή επίσκεψή του, ανέφερε:
“Ξεκινήσαμε την περιοδεία μας στα χωριά απο τις Μυκήνες & το Μοναστηράκι!Το πρόγραμμα της επόμενης θητείας μας , το εχω δηλώσει ξανά, είναι βασισμένο στην αναβάθμιση των χωριών μας.Δεν θα σταματήσουμε την πορεία μας θα προχωρήσουμε μπροστά για ενα Δήμο ισχυρό για ένα Δήμο πρότυπο!”.
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 3 άτομα, άτομα κάθονται](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60119145_2295227984049324_513736912473686016_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=99bb13436144379908f500d2ffdc01f2&oe=5D6072F5)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 2 άτομα, , τα οποία χαμογελούν, άτομα κάθονται](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60402096_2295228020715987_8677833593088638976_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=7bfa04ea1020a849ffbcdd8be29a9529&oe=5D6972DF)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 3 άτομα](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60520400_2295228100715979_4013104784390225920_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=5e6bbc797bd0419f481c08997c2356b4&oe=5D65E6CF)