Στην κοπή της Βασιλόπιτας της ΔΗΜΤΟ Κρανιδίου βρέθηκε ο Δήμαρχος Καλαμάτας και υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Νίκας, το απόγευμα της Κυριακής 3 Φεβρουαρίου.
Ο Παναγιώτης Νίκας έδωσε συγχαρητήρια στον Πρόεδρο της ΔΗΜΤΟ και σε όλα τα μέλη για την οργάνωση της εκδήλωσης.
Το μήνυμα της βραδιάς ήταν πως στους δύσκολους καιρούς που περνά η Πατρίδα μας, πρέπει όλοι οι Έλληνες να είμαστε ενωμένοι, γιατί αυτά που μας ενώνουν είναι σίγουρα περισσότερα από αυτά που μας χωρίζουν.
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2019/02/nikas6.jpg)
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2019/02/nikas1.jpg)
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2019/02/nikas2.jpg)
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2019/02/nikas3.jpg)
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2019/02/nikas4.jpg)
![](https://www.peloponnisosnews.gr/wp-content/uploads/2019/02/nikas5.jpg)