Τα μέλη και οι φίλοι του Κινήματος Αλλαγής στην Αργολίδα, έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του τη Δευτέρα στις 28 Ιανουαρίου.
Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο εστιατόριο Retro, στην πλατεία Αγίου Πέτρου στο Άργος.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκε ο γραμματέας του ΚΙΝ.ΑΛ. Μανώλης Χριστοδουλάκης, ο Βουλευτής Αργολίδας Γιάννης Μανιάτης, ο εκπρόσωπος τύπου του ΚΙΝ. ΑΛ. Παύλος Χρηστίδης, οι υποψήφιοι βουλευτές Αργολίδας Ανδρέας Πουλάς και Γιάννης Στεφάνου, ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου Γιάννης Μπουντρούκας, ο Γραμματέας της Νομαρχιακής Οργάνωσης του ΚΙΝΑΛ Αργολίδας Λεωνίδας Κουτσογιάννης, στελέχη και πολλοί φίλοι του κινήματος.
![](http://www.parapolitikaargolida.gr/wp-content/uploads/2019/01/DSC_1031-1024x683.jpg)
![](http://www.parapolitikaargolida.gr/wp-content/uploads/2019/01/DSC_0999-1024x683.jpg)
![](http://www.parapolitikaargolida.gr/wp-content/uploads/2019/01/DSC_1005-1024x683.jpg)
![](http://www.parapolitikaargolida.gr/wp-content/uploads/2019/01/DSC_1030-1024x683.jpg)